KONST / Litografier / Färglitografi 12308009
nr 1230 8009
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1979, numrerad 66/450. Motivet: 64x50 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:49:36
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm